picture

Журавлик

Комунальний заклад

" Дошкільний навчальний
заклад №72
Вінницької міської ради"

м. Вінниця, вул. М. Ващука, 19

Режим роботи: 7.30 - 19.30

picture
(0432) 56-00-64 (0432) 52-79-76

Наразі даний сайт не працює. Запрошуємо Вас на новий сайт за посиланням https://dnz72.dnz.in.ua/

Психологія дитячого малюнка

Маленька дитина не завжди може розповісти батькам про свої проблеми і переживання . Але багато цікавого про своє чадо ви можете дізнатися , якщо уважно подивіться його малюнки. Проаналізуйте кілька малюнків.

Якщо в сюжеті малюнків ніколи не буває людей , то це свідчить про те , що маляті важко спілкуватися. Якщо дитина постійно малює агресивних і зубастих тварин , то це ознака внутрішньої напруженості . Але хлопчики у віці 6-7 років дуже часто малюють війни , танки , динозаврів. Це цілком безпечно , так як хлопчик хоче стати хоробрим чоловіком. Дівчатка ж в цьому віці малюють принцес.

Кольори висловлюють емоції. Синій висловлює спокій . Зелений – надійність. Червоний – роздратованість чи конфлікт . Якщо малюк намалював свою сестру червоним фломастером , то у них якесь розбіжність. Жовтий – це позитивний настрій. Рожевий висловлює ніжність. Якщо занадто багато чорного кольору , то це може бути вираженням пригніченості.

Також важливо проаналізувати розмір малюнка і його положення на аркуші паперу.Упевнені в собі і спокійні діти малюють крупно і розмашисто, а малюнок розміщують в центрі чистого аркуша.

По одному малюнку не судіть дитини. Але якщо простежується якийсь негативний нав’язливий образ в багатьох малюнках , то можна проконсультуватися у дитячого психолога .

Вікна – це обличчя Вашого будинку , це погляд у прекрасний світ . Тому вони повинні бути комфортними , надійними , захищати будинок від пилу і шуму. Сьогодні тут можна заказать окна http://terraokna.ru/stati/zakaz_plastikovyh_okon.html/ від будь-якої фірми : Рехау , Саламандер та ін Вони будуть якісні , довговічні і зроблять Ваше життя затишною.