picture

Журавлик

Комунальний заклад

" Дошкільний навчальний
заклад №72
Вінницької міської ради"

м. Вінниця, вул. М. Ващука, 19

Режим роботи: 7.30 - 19.30

picture
(0432) 56-00-64 (0432) 52-79-76

Наразі даний сайт не працює. Запрошуємо Вас на новий сайт за посиланням https://dnz72.dnz.in.ua/

  1. Головна
  2. /
  3. Групи
  4. /
  5. Перлинка

Перлинка

Змістовий напрям освітньої діяльності

Ми перлинки – намистинки, дружно,
весело живем, усіх друзями зовем!

У нашій компенсуючій (санаторній) групі виховуються діти з неспецифічними захворюваннями органів дихання.
Відповідно до вікової категорії дітей середовище групової кімнати відповідає наповненості осередків за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина».
Ми, дорослі, які працюють у групі з дітьми, створюємо необхідні здоров’язбережувальні, здоров’яформувальні умови, виробляємо у дітей мотивацію до здорового способу життя та мотиваційні настанови на пріоритети здоров׳я перед хворобами, формуємо дбайливе ставлення до власного здоров׳я, збагачуємо валеологічний світогляд дошкільника, даємо дітям систему знань про користь загартовуючих заходів, виховуємо бажання бути здоровим, радіти життю.
В нашій групі дітки вчаться бути креативними та знаходити рішення в нестандартних ситуаціях.

Впровадження інновацій

У групі впроваджується авторський навчально-методичний посібник «Ознайомлення дошкільників з основами біомедицини».
Ми пропонуємо ще в дошкільному віці знайомити дітей з оздоровчими технологіями – спрямовані на вирішення завдань зміцнення фізичного здоров’я дітей (фізична підготовка, загартування, гімнастика, масаж, фітотерапія, аромотерапія, музична терапія; технологіями навчання здоров’ю – гігієнічне навчання, формування життєвих навичок, статеве виховання, профілактика травматизму; виховання культури здоров’я – виховання особистісних якостей, які сприяють збереженню і зміцненню здоров’я, формуванню уявлень про здоров’я, як цінність, посиленню мотивації на ведення здорового способу життя.
Як результат, наші діти стають здоровішими, витривалішими, організованими, відповідальними, уміють слухати один одного і відстоювати свою думку, в групі налагоджується дружня атмосфера.

Гурткова робота

В групі функціонує гурток «Школа чеснот».
Гурток створено з метою формування у дошкільників морально-духовних чеснот, які регулюють їхні соціальні стосунки з навколишнім світом, виховують свідомість, внутрішні принципи моральної поведінки та стосунків.
Метою Програми гуртка «Школа чеснот» є формування особистості дошкільника через розвиток найкращих якостей: доброти, чесності, працьовитості, чуйності, справедливості; сприяння формуванню ставлення дитини до дотримання (і порушення) моральних норм: співчуття до скривдженого і не погодження з діями кривдника; схвалення дій того, хто вчинив справедливо; виховування дружніх взаємин між дітьми, звичку гратися, трудитися, займатися спільно.
Програма гуртка «Школа чеснот» розроблена з урахуванням державних вимог до рівня освіченості, розвиненості й вихованості дитини перед її вступом до школи.