picture

Журавлик

Комунальний заклад

" Дошкільний навчальний
заклад №72
Вінницької міської ради"

м. Вінниця, вул. М. Ващука, 19

Режим роботи: 7.30 - 19.30

picture
(0432) 56-00-64 (0432) 52-79-76

Наразі даний сайт не працює. Запрошуємо Вас на новий сайт за посиланням https://dnz72.dnz.in.ua/

  1. Головна
  2. /
  3. Групи
  4. /
  5. Капітошки

Капітошки

Змістовий напрям освітньої діяльності

Капітошка – це весела краплинка чистого літнього дощу. Там, де з’являється Капітошка, розпускаються квіти, листочки і трави. Він приносить веселощі та дружбу у нашу групу і допомагає дружити.
Відповідно до вікової категорії дітей середовище групової кімнати відповідає наповненості осередків за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина».
Ми, дорослі, які працюють у групі з дітьми, створюємо в умовах закладу дошкільної освіти розвивальний життєвий простір, сприятливий для гармонійного і різнобічного розвитку дошкільника, формування його особистості та закладання основ компетентності, дошкільної зрілості, розвитку системи ціннісних ставлень до природи, культури, людей, власного «Я» й виховання творчого ставлення до життя.
В нашій групі дітки вчаться бути креативними та знаходити рішення в нестандартних ситуаціях.

Впровадження інновацій

У групі впроваджується авторський навчально-методичний посібник «Дошкільнятам про фрактали».
Ми пропонуємо ще в дошкільному віці знайомити дітей з фракталами – нескінченно самоподібними математичними візерунками.
Вчимо помічати фрактали в навколишньому середовищі, надавати дітям можливість бути творцями фракталів: малювати їх, створювати об’ємні моделі. Це допомагає дошкільнятам побачити незвичайну гармонію в математиці, її зв’язок з іншими науками та повсякденним життям. Виготовлені авторські дидактичні матеріали допомагають в ігровій формі практично застосовувати набуті знання, адже саме у грі дитина відтворює свої враження від пізнання довкілля, осмислює та інтеріоризує отриману інформацію.
Як результат, наші діти стають організованими, відповідальними, уміють слухати один одного і відстоювати свою думку, в групі налагоджується дружня атмосфера.

Гурткова робота

В групі функціонує гурток «Математичний калейдоскоп».
Особливістю Програми гуртка є її спрямованість на створення умов цілеспрямованого розвитку логічного і варіативного мислення, удосконалення всіх пізнавальних процесів на основі математичного матеріалу. В назву гуртка «Математичний калейдоскоп» вкладено його головне завдання – зацікавити дітей математикою, показати її могутність і красу, навчити любити її.
Метою Програми гуртка «Цікава математика» є формування предметної математичної і ключових компетентностей, необхідних для самореалізації вихованців у швидкозмінному світі.
Програма гуртка «Математичний калейдоскоп» розроблена з урахуванням державних вимог до рівня освіченості, розвиненості й вихованості дитини перед її вступом до школи.