picture

Журавлик

Комунальний заклад

" Дошкільний навчальний
заклад №72
Вінницької міської ради"

м. Вінниця, вул. М. Ващука, 19

Режим роботи: 7.30 - 19.30

picture
(0432) 56-00-64 (0432) 52-79-76

Наразі даний сайт не працює. Запрошуємо Вас на новий сайт за посиланням https://dnz72.dnz.in.ua/

  1. Головна
  2. /
  3. Освітній процес
  4. /
  5. Літнє оздоровлення
picture

Як урізноманініти літній відпочинок дітей

Докладніше
picture

Докладніше
picture

“Пісочні фантазії”

Дитинство має бути щасливим та яскравим! Так радісно бачити щирі дитячі посмішки та приємні емоціїПропонуємо до перегляду фотозвіт конкурсу “Фантазії пісочниці” Щиро вдячні усім за активну участь!

Докладніше
picture

“Маленькі Українці”

Цього року ми вперше святкуємо День Української Державності. Вихованці закладу КЗ «ДНЗ №72 ВМР» долучилися до святкування важливої дати для всіх українців та стали учасниками спортивного свята «Маленькі Українці» 28 липня, в день Хрещення Київської Русі та князя Володимира, все населення країни відзначає зародження нашої державності. Це свято сприяє утвердженню спадковості більш ніж тисячолітньої історії української держави, а […]

Докладніше
picture

“Здоровим будь!”

Традиційно в останній день місяця в ЗДО проводять день здоров’я. День здоров’я у дошкільному навчальному закладі – це день відпочинку, день ігор, день розваг. Його призначення – сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами, оптимізації рухової підготовленості дітей дошкільного віку. Сьогоднішній день у нашому “Журавлику” пройшов під гаслом “Здоровим будь!”

Докладніше