picture

Журавлик

Комунальний заклад

" Дошкільний навчальний
заклад №72
Вінницької міської ради"

м. Вінниця, вул. М. Ващука, 19

Режим роботи: 7.30 - 19.30

picture
(0432) 56-00-64 (0432) 52-79-76

Наразі даний сайт не працює. Запрошуємо Вас на новий сайт за посиланням https://dnz72.dnz.in.ua/

  1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Новини
  6. /
  7. Інформація про роботу закладу,...

Інформація про роботу закладу, якщо оголошена “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”

Інформація про роботу закладу, якщо оголошена 

“ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”
Зокрема, якщо вранці оголошена тривога і вона триває, з дому до садочка батьки не виходять до оголошення “Відбій повітряної тривоги”.
Працівникам теж заборонено покидати домівки в період загрози, вони приходять (доїжджають) до роботи після закінчення тривоги. Доступ до садка теж заборонений.
У такій ситуації батькам слід повідомити вихователів групи до 9:00 про те, що планують привести дитину до садка, щоби медична сестра подала кількість дітей кухарю для приготування обіду.
Після закінчення тривоги можна приводити дитину до садка. Якщо оголошено тривогу, коли дітки в садочку, їх евакуюють всі працівники закладу до сховища. Всі знаходяться біля дітей. Тому в такий період дітей із садка ніхто не виводить, якщо хтось із батьків виявить бажання забрати дитину з садка. Лише після її закінчення.
Якщо оголошено повітряну тривогу у вечірні години, до 18:30, дії такі самі. Дітей евакуюють в укриття, хвіртка та входи в будівлю садка закриваються. Після відбою, діток можна забрати із садка. Такий порядок роботи закладу на період введеного воєнного стану”, – йдеться у роз’ясненні.